Nasz team

MOCNY TEAM, który doprowadzi Cię do zwycięstwa

Arek tańcula

Założyciel Inżynierii Ciała, trener personalny, instruktor siłowni, aktor i zawodnik FAME MMA. Ze sportem związany od najmłodszych lat. W wieku 8 lat razem z Arturem Szpilką trenował boks. Z wiekiem zainteresował się siłownią. Rósł, rzeźbił swoje ciało i inspirował innych do działania. Jako człowiek z misją i promotor zdrowego stylu życia połączył swoje ogromne doświadczenie w dbaniu o swoją sylwetkę przez aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie z doświadczeniem informatycznym, które zdobył na kierunku informatyka i robotyka na krakowskim AGH. Tak powstała platforma Inżynieria Ciała, która może pomóc i Tobie w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Magda WYPOREK

Studentka V roku dietetyki, dietetyk kliniczny, trenerka fitness. Pracuje z osobami, które borykają się z nadwagą oraz osobami, które mają choroby współistniejące (np. cukrzyca, pcos, zespół metaboliczny). Magda wie, że aby dieta przyniosła najlepsze rezultaty, musi być odpowiednio zbilansowana, smaczna i dostosowana do indywidualnych preferencji oraz historii chorobowej. Połączenie wiedzy dietetyka z wiedzą trenera pozwala Magdzie działać kompleksowo, bezpiecznie i efektywnie. Wszystko to w trosce o dobro naszych podopiecznych.

Filip Dziedzic

Trener, zawodnik i specjalista suplementacji i żywienia. Na codzień promotor zdrowego odżywiania i aktywnego życia. W swojej karierze zawodowej może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Został m.in: Mistrzem Polski w Pca Masters Physique, Mistrzem Anglii w Pca Birmingham Masters Physique, Vice Mistrzem Europy w Burneika sports XPC Europe. W Inżynierii Ciała Filip odpowiedzialny jest za indywidualne konsultacje związane z treningami oraz dietą. Zajmuje się doborem odpowiedniej suplementacji niezbędnej w diecie każdego sportowca. 

Piotr "Szeli" szeliga

Były profesjonalny hokeista, fan sportu jak również zawodnik FAME MMA, trener personalny, wymaga dużo od innych, ale najwięcej od siebie. Jako trener personalny ma pod opieką grono osób, które bardzo cenią sobie jego podejście. Szeli to wielki człowiek, który skrywa w sobie ogromne pokłady cierpliwości i dobrego humoru. Jako profesjonalny sportowiec wie jak prawidłowo ćwiczyć i jak układać plany treningowe, żeby były najskuteczniejsze.

Natalia Wyporek

Instruktorka fitness, pasjonatka zdrowego odżywiania i smacznego gotowania. Motto Natalii
mówi, że „zdrowy tryb życia to nie wyrzeczenia a przyjemność, którą powinno się delektować.” Natalia od lat zajmie się układaniem planów treningowych dla kobiet, które chcą schudnąć, wymodelować sylwetkę i pozbyć się niedoskonałości.  Jej optymizm i pozytywna energia będzie wspaniałym motywatorem do zmiany Twojego życia na zdrowy.

Maciej „Szewcu” Szewczyk

Sportowiec, zawodnik FAME MMA, pasjonat treningów. Jego przygoda ze sportem zaczęła się już we wczesnych latach dzieciństwa i trwa do dzisiaj. Maciej chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w treningach codziennych na siłowni, ale także w treningach domowych. Zaraża pozytywną energią i mistrzowsko motywuje do pracy nad sobą. Jego zdaniem treningi to ciężka praca, ale kiedy sprawiają przyjemność i dają „fun” sukces przychodzi szybciej!   Masz pytania? 

  Skontaktuj się z nami!

  Opłata za minutę połączenie zgodnie z cennikiem twojego operatora

  Pracujemy w dni robocze, w godzinach 7:30-15:30

  Dołącz do nas w mediach społecznościowych

  Copyright © 2021 Inhuman +48 507 943 449
  Polityka prywatności
  Regulamin

  error: Content is protected !!