FAQ – najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeśli nie znajdujesz informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami.

Platforma INHUMAN to portal zbudowany na bazie doświadczeń profesjonalnych sportowców. Na portalu znajdziesz cały czas aktualizowaną bazę treningów dla każdego poziomu zaawansowania, dopasowana zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych bardzo wymagających. Wszystkie treningi przedstawione są w formie dziennych zadań do wykonania wraz z zakresem wykonywanych ćwiczeń i liczbą powtórzeń. 

Zalecenia żywieniowe dostępne w naszym programie INHUMAN PODSTAWOWY to wskazówki dotyczące odżywiania. Dostajesz pełne wytyczne o tym co jeść i jak jeść, ale już we własnym zakresie komponujesz swoje posiłki. 

W porgramie INHUMAN PRO i INHUMAN VIP otrzymujesz już spersonalizowaną i zbilansowaną dietę, którą przygotowują nasi eksperci w oparciu o uzupełnioną przez Ciebie ankietę

W pakiecie INHUMAN PODSTAWOWY znajdziesz zalecenia żywieniowe i plan nawodnienia oraz zestawy ćwiczeń, które przyliżą Cię do osiągnięcia celu. Na etapie zakupu sam wybierasz poziom zaawansowania, intensywność ćwiczeń (3 razy w tygodniu, 4 razy w tygodniu czy 5 razy w tygodniu), czy chcesz ćwiczyć z urządzeniami czy bez oraz na jak długo chcesz ćwiczyć (1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy). Dodatkowo możesz kontaktować się mailowo z naszym zespołem w celu weryfikacji Twoich osiągnięć.

Jeżeli chcesz więcej wykup INHUMAN PRO lub INHUMAN VIP

W pakiecie INHUMAN PRO znajdziesz spersonalizowaną, zbilansowaną dietę tworzona pod indywidualne potrzeby (kontakt telefoniczny z dietetykiem klinicznym) wraz z planem nawodnienia oraz dostęp do WSZYSTKICH TRENINGÓW, które znajdują się na naszej platformie – z urządzeniami i bez. Nie ograniczasz się do jednej formy ćwiczeń. W zależności od potrzeb sam wybierasz, która wersja ćwiczeń jest dla Ciebie korzystna. Ponadto co 2 tygodnie weryfikujemy Twoje postępy. Podpowiadamy co możesz zmienić, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

W pakiecie INHUMAN PRO znajdziesz spersonalizowaną, zbilansowaną dietę tworzona pod indywidualne potrzeby (kontakt telefoniczny z dietetykiem klinicznym) wraz z planem nawodnienia i suplementacji oraz dostęp do WSZYSTKICH TRENINGÓW, które znajdują się na naszej platformie – z urządzeniami i bez. Nie ograniczasz się do jednej formy ćwiczeń. W zależności od potrzeb sam wybierasz, która wersja ćwiczeń jest dla Ciebie korzystna. W pakiecie INHUMAN VIP jesteś prowadzony przez Arka Tańculę.  Arek co 2 tygodnie weryfikujemy Twoje postępy. Podpowiada, co możesz zmienić, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty. 

Po zakupie pakietu otrzymujesz dostęp do pakietów treningowych i zaleceń żywieniowych. Jeżeli wybrałeś pakiet PRO i VIP wypełnił ankietę. Na podstawie danych, które uzupełniliśmy nasz trener dostosuje program treningowy oraz dietę, która pomoże nam osiągnąć wymarzone rezultaty.

Program treningowy rozpisany będzie na kilka tygodni, w celu maksymalizacji efektów rekomendujemy śledzenie swoich wyników w formie notatnika lub skoroszytu, tak aby co trening wykonywać więcej powtórzeń/dokładać obciążenie. 

Jeżeli wybrałeś pakiet INHUMAN PODSTAWOWY możesz dokupić kolejne treningi według potrzeb. Jeżeli nie jesteś w stanie zdefiniować jakich treningów potrzebujesz, wybierz pakiet PRO lub VIP. Otrzymujesz wtedy dostęp do WSZYSTKICH treningów i nie musisz nic zmieniać. 

Jeżeli popełniłeś błąd podczas wypełniania ankiety lub Twoja waga uległa zmianie możesz w dowolnej chwili zmienić swoją dietę. Aby zmienić swoją dietę, należy ponownie uzupełnić ankietę. Jeśli masz wątpliwości czy powinieneś zmieniać swoją dietę skontaktuj się z nami indywidualnie.

W zależności od wybranego programu treningowego wyróżniliśmy 3 główne zmienne dla każdego z ćwiczeń.

 • Powtórzenia

 • Serie

 • % ciężaru maksymalnego 

O ile pojęcia liczby powtórzeń oraz serii są zrozumiałe dla każdego, pewne wątpliwości może budzić % ciężaru maksymalnego. Ta ostatnia zmienna stosowana będzie wyłącznie w przypadku ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem. Aby prawidłowo dobrać % ciężaru maksymalnego powinniśmy oszacować lub sprawdzić jaki jest maksymalny ciężar jaki jesteśmy w stanie podnieść w danym ćwiczeniu. W jaki sposób to zrobić?

W przypadku osób początkujących zdecydowanie nie polecam sprawdzania maksymalnego obciążenia z wielu przycyzn. Między innymi braku opanowanej techniki, braku okresu adaptacji itp. W takim przypadku zdecydowanie lepiej oszacować swój 1RM na podstawie wzoru podanego poniżej.

Wzór:
Ciężar x Ilość powtórzeń x 0,0333 + Ciężar = 1RM

Przykłady:
100 x 10 x 0,0333 + 100 = 133,3 KG (+/-)

Jeżeli w swoim treningu wykonujesz 10 powtórzeń z obciążeniem 100kg to oznaczać będzie, że szacunkowy maksymalny ciężar jaki jesteś w stanie podnieść to 133,3kg. Na tej podstawie wyliczymy ciężar jaki powinieneś zastosować w naszych treningach.

Jeżeli w danym ćwiczeniu podaliśmy 60% ciężaru maksymalnego wyliczymy obciążenie jakie powinieneś założyć na podstawie wzoru podanego poniżej:

Ciężar maksymalny x % ciężaru maksymalnego =

133,3kg x 60% = 80 kg

Jakiego sprzętu będziesz potrzebować do treningów? Nasze treningi podzieliliśmy na 2 sekcje:

 • Treningi bez sprzętu

 • Treningi ze sprzętem

Dla osób, które trenują w warunkach domowych przygotowaliśmy listę najważniejszego sprzętu, który może przydać się podczas wykonywania treningów:

Drążek ścienny – Pozwoli on na wykonywanie ćwiczeń angażujących praktycznie wszystkie partie mięśniowe.

Poręcze do dipów – Pozwolą na wykonywanie ćwiczeń na górne partie ciała między innymi dipy, podciągnięcia australijskie, wznosy nóg itp.

Guma oporowa – Będzie świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych akcesoryjnie oraz w formie rozgrzewki.

Drewniane paraletki – To przydatny sprzęt do wykonywania wszelkiego rodzaju pompek, poprzez korzystniejsze ułożenie dłoni nadgarstek nie będzie podatny na kontuzje.

Wszystko w Twoich rękach. Bardzo dużo zależy od tego na jakim jesteś obecnie etapie oraz od Twojego zaangażowania. Przy odchudzaniu małe zmiany powinieneś zauważyć co tydzień/dwa. Przy nabieraniu masy mięśniowej co dwa.trzy tygodnie. 

To zależy czy jesteś początkujący, średniozaawansowany czy zaawansowany.  Zalecamy trenować trzy razy w tygodniu, ale ilość treningów może być też większa. Najważniejsze jest to, aby ustalić na początku jaki chcesz uzyskać cel. 

Nie! Nasze pakiety są tak rozpisane, że możesz trenować bez sprzętu. W przypadku pakietu INHUMAN PODSTAWOWY wybierasz odpowiedni trening bez sprzętu. W przypadku pakietów PRO i VIP masz dostęp do wszystkich treningów. Wybierasz tylko te, które Cię interesują.  Masz pytania? 

  Skontaktuj się z nami!

  Opłata za minutę połączenie zgodnie z cennikiem twojego operatora

  Pracujemy w dni robocze, w godzinach 7:30-15:30

  Dołącz do nas w mediach społecznościowych

  Copyright © 2021 Inhuman +48 507 943 449
  Polityka prywatności
  Regulamin

  error: Content is protected !!